Listopad 25, 2017

PRO FIRMY

Vzhledem k faktu, že se již od útlého věku pohybuji v podnikatelském prostředí vím, jak to v začínajících firmách chodí. Majitelé těchto firem jsou celý den zaneprázdněni záležitostmi spojenými s rozvojem firmy a tak nezbývá moc času řešit správu a údržbu PC ve firmě. Finančně také není jednoduché zajistit zaměstnance, který by se o tuto oblast staral. Nabízím Vám mou pomoc.

Věnujte se tomu, co umíte nejlépe. Ostatní přenechejte jiným.

Jste rozvíjející se cukrárna? To je skvělé 🙂 Moc času Vám asi na spravování IT ve vaší cukrárně nezbývá. Já tomu rozumím. Věnujte se cukrářství. Obor IT přenechejte mně.

Máte pocit, že Vám ujíždí vlak? Rádi by jste měli své Facebookové stránky, profil na Instagramu, funkční počítač a přestali se zabývat tím, proč něco nefunguje?

Obraťte se na mě. Společně najdeme mezery v počítačové oblasti Vaší firmy a zjednodušíme chod firmy v této oblasti. Mohu Vám pomoci:

  • Dát počítače do pořádku aby fungovali tak, jak mají
  • Vytvořit propagační kanály na internetu (Facebook, Instagram, webové stránky, YouTube kanál)
  • Zálohovat firemní data
  • Zabezpečit a zrychlit firemní síť
  • Vytvořit prezentační grafiku
  • Vyřešit problémy s vaším telefonem, televizí či jinou elektronikou
  • Vyplnění formulářů, registrace, nastavení softwaru
  • A mnoho dalších činností v oboru IT

Neztrácejte čas a nervy s oborem, který není ten pravý pro Vás. Věnujte se tomu, co umíte nejlépe a problémy s elektronikou delegujte mně.

Proč zrovna Dominika?

Nabízím Vám svou pomocnou ruku. Abych Vás utvrdil ve vašem rozhodnutí zvolit si pro spolupráci moji osobu, přečtěte si prosím další řádky.

V oboru počítačů se pohybuji přes 8 let. Sleduji nové trendy, studuji nejnovější technologie, hledám nejvhodnější řešení – zkrátka, snažím se jít s dobou. Vcítím se do Vaší činnosti a problémy budu řešit tak, aby Vám do budoucna přineslo jejich řešení užitek, ne více starostí.

Jsem mobilní, stále studuji a mohu si dovolit věnovat naší spolupráci maximum možného času, tak aby byla práce vykonána nejlépe, jak to půjde. Jsem pro Vás k dispozici na telefonu, e-mailu nebo se kdykoliv můžeme sejít osobně.

Díky faktu, že se mojí činností zabývám jen a pouze já, nemusíte platit vysoké částky za mé služby. Navíc stále studuji, což snižuje mé nároky na finanční ohodnocení.

Každá firma je jiná. Proto jednám individuálně.

Pokud Vás zaujala má nabídka pomocné ruky, neváhejte se na mne obrátit. Za pár chvil už spolu můžeme mluvit osobně nad šálkem dobré kávy.

KONTAKTUJTE MĚ