Únor 11, 2016

KDO JSEM?

Dobrý den,

jsem rád že jste zavítali na mojí stránku a právě čtete tyto řádky. Rád bych se Vám představil

Jmenuji se Dominik Pecháč, studuji střední školu a moji vášní je od dětství elektronika a z toho také vyplývají moje dovednosti.

 

Věřím, že když člověk dělá činnost, která ho naplňuje, dělá jí mnohem líp než ten, kterého to nezajímá, nenaplňuje. Proto dělám pouze činnosti, které mě zajímají a mám z nich dobrý pocit. Ostatní přenechám na ostatních a rád je doporučím.

Jsem příznivcem poctivého a důvěryhodného jednání. Jsem člověk a dělám chyby. Zapomínám, mohu špatně plánovat či řeknu mylnou informaci. Jsem si toho vědom a beru chyby jako příležitost se z nich poučit a minimalizovat je. A nestává se to jen mě, proto jsem tolerantní i k ostatním.

Praxí a sledováním činností jiných lidí jsem se naučil opravovat mobilní zařízení, počítače a notebooky a elektroniku celkově. Je pro mě výzva, když mohu uvést nefunkční či zničené zařízení do stavu plné funkčnosti či aby vypadlo jako když právě vyjelo z montážní linky.

Věřím, že opravovat zařízení má smysl. Nemusí přeci skončit ihned skončit na skládce jen proto, že není nejnovější.

Zpočátku jsem opravoval pouze svoje zařízení, později rodinným příslušníkům a nyní i ostatním. Rád Vám tedy usnadním trápení a pomohu s problémy, které možná máte. Budu se snažit na web postupně přidávat postupy oprav, se kterými si možná právě lámete hlavu.

Kdyby jste přeci jen nenašli co hledáte, zkuste mi zavolat či napsat e-mail. Je možné, že článek týkající se vašeho problému není sepsaný, ale vím jak na něj. Kontakt na mě naleznete ZDE.